Anmäl dig till skridskoskolan!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
KK Sundbyberg
 
VT 2022

Isrosen FF, Sollentuna, 2022-01-30

FPl. Name Points SP
0 1 Melina ARRENIUS 25.92 1
1 4 Nischa JANWICHIAN 20.30 4
2 5 Stella JÄRLEBY 19.63 5
3 6 Felicia TORMANN 16.24 6

av 6

DM_JDM Isrosen 2022, 2022-01-29

FPl. Name Points FS
0 3 Tove TISELL 41.15 3

av 5

FPl. Name Points FS
0 17 Melissa BENTAYEB 48.61 17

av 40

Lars Gs Pokal Ungdom, Skövde, Elitserietävling 4

FPl. Name Points FS
0 22 Melina ARRENIUS 43.85 22

av 27

Ungdoms DM Stockholm

Ungdom 15 A Flickor

                                                                                                                                                               
FPl.NamePointsFS
010Melina ARRENIUS45.4510
114Stella JÄRLEBY42.0514
227Nischa JANWICHIAN33.3027

av 32

Ungdom 13 A Flickor

                                                                                   
FPl.NamePointsFS
031Felicia TORMANN27.2031

av 37

HT 2021

Norrskenspokalen - ungd, Luleå, Elitserietävling 2

Ungdom 15 A Flickor

FPl. Name Points SP FS
0 22 Melina ARRENIUS 67.29 24 19

av 26

Älta Trophy

Miniorer A

FPl. Name Points FS
0 8 Linnea ARRENIUS 21.41 8

av 8

Kval morgondagarserien Stockholm

Ungdom 15 A Flickor

FPl. Name Points SP FS
0 11 Melina ARRENIUS 73.94 12 11
1 17 Nischa JANWICHIAN 64.86 18 17
2 20 Stella JÄRLEBY 61.00 17 22

av 23

Kval Elitserie: SASK-kristallen

Juniorer A Damer

  FPl. Name Points SP FS
0 12 Amanda BERGSTRÖM 85.39 11 12
1 16 Alicia BERGSTRÖM 82.63 14 16
2 20 Melissa BENTAYEB 67.18 21 20

av 20

MAXI Haninge Pokalen

Ungdom 13 B Flickor

  FPl. Name Points FS
0 14 Felicia TORMANN 23.06 14

av 17

Miniorer B

  FPl. Name Points FS
0 7 Linnea ARRENIUS 22.12 7

av 31

Salemtrofén 2021-09-18

Juniorer A Damer

  FPl. Name Points SP FS
0 9 Amanda BERGSTRÖM 79.92 7 11
1 12 Alicia BERGSTRÖM 77.17 18 8
2 16 Melissa BENTAYEB 73.38 19 14

av 28

Tyresö Cupen 2021-09-11

Ungdom 15 A Flickor

  FPl. Name Points SP FS
0 8 Melina ARRENIUS 66.33 9 7
1 14 Nischa JANWICHIAN 60.75 11 15
2 19 Stella JÄRLEBY 51.45 21 18

av 22

 
Hitta oss på Facebook
Skridskoskola
Guldsponsorer
Våra sponsorer
Du har möjlighet att stödja klubben